ZAVRŠAVA SEZONA PAL-MAC: Ženska nogometna reprezentacija Red Raiders prvenstva gubi na regionalnim natjecanjima

Nogometna sezona za djevojčice Pal-Mac završila je u subotu navečer. Suočavajući se s Lewistonom Porterom iz Sekcije VI u regionalnoj rundi turnira, Red Raidersi se nisu mogli oporaviti od ranog zaostatka koji je napravio napad Lancera.

Lewiston Porter je brzo iskočio u prvom poluvremenu i postigao dva gola u prvih 10 minuta igre. Molly Seither iz Pal-Maca je ubrzo nakon toga uspjela dovesti Red Raiderse na ploču nakon udarca iz kuta, prepolovivši vodstvo Lancera.

Lewiston Porter je u prvom poluvremenu uspio postići još jedan gol, što je dovelo do rezultata na poluvrijeme od 3-1. Lancersi su postigli još jedan pogodak na 4-1, ali je Maya Ikewood uzvratila za Pal-Mac i smanjila vodstvo na 4-2. Međutim, to ne bi bilo dovoljno za Red Raiderse, a Lewiston Porter je uspio postići posljednji gol kako je sat otmicao, a konačni rezultat bio je 5-2 u korist Lancersa.

Pal-Mac će završiti sezonu s ukupnim rekordom 18-3-0 i rekordom u Finger Lakes East od 7-0-0. Bila je to fantastična sezona za Red Raiderse, oporavili su se od razočaravajućeg kraja sezone 2020. kako bi osvojili slavu u segmentu 2021. Čini se da je 2022. jednako obećavajuća, jer vodeći strijelci Maya Ikewood i Emma Robinson predvode popis povratnika za Pal-Mac .