Preokreti potopili su #23 Hobart nogomet u porazu 24-13 kod Morrisvillea

Nogometna momčad Hobarta danas je poslijepodne odbacila rezultat 24-13 u Morrisville Stateu. Statemene je poništio par promašaja u drugoj četvrtini koje su Mustangi pretvorili u touchdowne.

Kako se to dogodilo

• Hobartov prvi nalet bio je zaglavljen penalima i zastao blizu sredine terena.
  • Morrisville je uzvratio udarcem od 12 jardi i 81 jardom koji je završio dodavanjem za touchdown od 28 jardi Stevena Frerichsa ka Justinu Adamsu početkom druge četvrtine. Bio je to jedini napadački TD Mustangsa na utakmici.
  • Statemeni su stigli do crvene zone u svom naletu koji je uslijedio, ali promašaj na Morrisville 24 je pokupio Anai Brake i vratio 76 jardi za touchdown za rezultat 14-0.
  • Hobart se ponovno gurnuo u crvenu zonu, ali se morao zadovoljiti pogotkom iz igre s 32 jarde nakon što su treće i 12 dodavanje pali nepotpuni.
  • Statemeni su natjerali Morrisville da udari nakon posjeda koji je uslijedio, ali je Hobart promašio povratnu loptu, a Dante McGowan je vratio izgubljenu loptu u end zoni za touchdown i vodstvo od 21-3 na poluvremenu.
  • Hobart je postigao jedine poene u trećoj četvrtini kada je Wefering pogodio 30-godišnji field goal, smanjivši zaostatak na 21-6.
  • Mustangs su vratili tri boda početkom četvrte četvrtine golom iz igre Colea Owena s 22 jarde. Kratak rezultat postignut je McGowanovim presjecanjem i vraćanjem od 39 jardi.
  • Statemeni su dobili svoj jedini ofenzivni touchdown tog dana u svom sljedećem posjedu. Quarterback je režirao 4-play, 75 jardi, dovršavajući četiri uzastopna dodavanja. Hvatanje od 6 jardi za touchdown ograničilo je vožnju. i bio je njegov prvi TD prijem. Bio je to prvi prolazni TD u karijeri za Colombija i prvi primljeni TD za Cayeu.
  • U posjedu koji je uslijedio, Morrisville je dobio četiri prva pada i istekao sat.

Ključne statistike

• Hobart je bio minus 3 na dan u prometu.
  • Statemeni su nadmašili Mustange 349 jardi na 167 jardi.

Individualni voditelji statistike

• bio je vodeći trkač utakmice, noseći loptu 17 puta za 88 jardi.
  • Colombi je imao 12 od 24 dodavanja za 161 jard i TD, sve najbolje u karijeri.
  • Wideout je bio najbolji primač u igri s rekordnih sedam hvatanja u karijeri za rekordnih 112 jardi.
  • Defensive tackle imao je osam napada da bi vodio Statemen.

Sljedeći

Hobart (1-1) će se vratiti na Boswell Field i ugostiti St. John Fisher (1-1) u 13 sati. Subota, 17. rujna.