RAIDER RUN SE NASTAVLJA: Pal-Mac djevojački nogomet napreduje u Far West Regional

Prvi put u dva tjedna, Pal-Mac ne bi morao brinuti o kiši i vlažnim uvjetima za igru. Idealno vrijeme za neki studeni nogomet nastupilo je u Penn Yanu za Red Raiderse da se bore s kolegama sekcijskim prvacima Haverlingom kako bi vidjeli tko će predstavljati Sekciju V na regionalnim natjecanjima za djevojke u klasi B.

Prvih 10 minuta proteklo je mirno jer su se ekipe smjestile za natjecanje. Pal-Mac bi udario prvi, jer je Reagan Diehl zabio početni gol na 10’. Međutim, rezultat bi se brzo smirio, jer su se Rams i Red Raiders borili do poluvremena, a rezultat je ostao 1-0 kroz prvih 40.

Drugo poluvrijeme počelo je isto kao i prvo, bez pogodaka odmah, a tako će ostati i prvih 20 minuta drugog poluvremena. Kylie Waeghe zabila bi ključni gol osiguranja na 23’ drugog poluvremena kako bi povećala vodstvo Pal-Maca na 2-0. Nakon pet minuta do kraja igre, Haverling je zabio prijeko potreban pogodak i smanjio vodstvo na 2-1. Pal-Mac je, međutim, uspio zaustaviti Ramse da preuzmu potpunu kontrolu na kraju utakmice, pobijedivši u njihovom bijesnom meču protiv Haverlinga s 2-1, i što je najvažnije zaključavši svoje mjesto u regionalnoj rundi državnog doigravanja. Pal-Mac će sada igrati s predstavnikom za klasu B izvan Sekcije VI u subotu. Pobjednik Lewistona Portera i Roy-Harta otputovat će u Sekciju V kako bi se susreli s Pal-Mac u subotu u 17 sati u Caledonia-Mumfordu.