Syracuse muški lacrosse se vraća kako bi pobijedio vojsku

Dok je trčao na bočnu liniju Sirakuze, Jamieja Trimbolija su pratili suigrači. Nakon davanja petica igračima i trenerima, Trimboli je skinuo kacigu i poprskao kosu vodom.

Stariji veznjak SU-a upravo je postigao svoj četvrti pogodak na utakmici, a treći u pet minuta, čime je vratio Narančaste iz zaostatka na poluvremenu od 5-2.

Trimbolijeva tri uzastopna pogotka početkom drugog poluvremena vratila su SU u igru, a njegov peti pogodak donio je Syracuseu prvo vodstvo. Nakon što je kroz prve dvije četvrtine ostvarila najniži učinak u napadu u bilo kojoj polovici ove sezone, Syracuse se vratila na ramena Trimbolija. Prilagodbe u drugom poluvremenu omogućile su Narančama br. 5 (3-0) da otvore prostor u sredini terena i savladaju zagušljivu obranu vojske i poraze Black Knights broj 9 (3-2), 9-7 u Carrier Domeu nedjeljno poslijepodne.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

ISTAKNUTI IGRE:

REAKCIJA POSLE IGRE:

DRUŠTVENI:

PREGLED:

Armija i Sirakuza se sastaju u trećoj utakmici Orange ove sezone šestu godinu zaredom u nedjelju. Ovog puta, to je bitka među deset najboljih protivnika jer je početak 3-0 pogurao Black Knightse na 7. mjesto prije nego što su došli u Dome i svladali 5. mjesto Syracuse. Ranije ovog tjedna, Army je uznemirio Marist, 17-9, a uzastopni gubici mogli bi dovesti do pada Black Knightsa na ljestvici.

Evo što trebate znati o vojsci prije nedjeljne utakmice.

Zadnji put su igrali: Posljednja utakmica između Armije i Sirakuze bila je prije gotovo točno godinu dana. Dana 24. veljače 2019., Narančasti su se provukli pored Black Knightsa rezultatom 10-8, iza uravnoteženog ofenzivnog napada. Od diplomiranih napadača Bradley Voigt i Nate Solomon u kombinaciji su postigli tri gola, dok je Drake Porter postigao 16 obrana - izjednačeno za rekord u karijeri. Nick Mellen zadržao je vodećeg strijelca Armije, Brendana Nichterna, na samo jedan gol, dok je Jakob Phaup pobijedio u 15 od 18 obračuna.

Serija svih vremena: Armija vodi, 40-26