Syracuse ženski lacrosse stiže do Final Foura pobjedom nad Floridom rezultatom 17-11 (puna pokrivenost)

Meaghan Tyrrell je tražila otvorenu traku na 12 metara, skrenula je lijevo i susrela braniča Floride, a zatim skrenula udesno i suočila se s drugim. Meaghan Tyrrell je pokušala dodavati dok je lopta pala na tlo kada se njezin štap sudario s njezinim braničima.

Sam Swart jurnuo je kako bi pokupio prizemnu loptu usred kaosa, a braniči Floride su je preplavili u potrazi za loptom dok je puhao zvižduk. Gatorsi su zaradili posjed, učvrstivši osmu izgubljenu loptu Syracuse u prvih 30 minuta igre.

gdje se nalazi mesnica

Manje od minute kasnije, Emily Heller je probila 8 metara, postavila se ispred golmana Syracuse Ase Goldstocka i poslala loptu u mrežu kako bi izjednačila na 5 na poluvremenu.

Broj 3 Syracuse (16-3, 8-2 Atlantic Coast) susreo se s br. 6 Floride (18-3, 10-0 American Athletic) u četvrtfinalu NCAA turnira u subotu. Gatorsi su ušli u igru ​​u nizu od 15 pobjeda, zadržavajući protivnike na manje od 10 golova u svim susretima osim u dva ove sezone. No, u četvrtfinalu, Narančasti su zabili 17 golova protiv Floride kako bi se plasirali u polufinale NCAA turnira.