Dva nogometaša Hobarta zarađuju tjedne nagrade

Automatski nacrtFotografija putem: Hobart Athletics

Hobart College je osvojio dvije od četiri tjedne nogometne nagrade Liberty Leaguea. Slobodna sigurnost Blake Hansen proglašen je izvođačem tjedna za posebne timove, a linebacker Bryan Aguilar proglašen je obrambenim izvođačem tjedna.

morate li vratiti novac za poticaj

Hobart je u subotu osvojio ECAC Asa S. Bushnell Bowl 21-3 na Westminster Collegeu, završivši sezonu s 9-2. Državnici su ograničili Titane na samo jedan gol iz prve četvrtine, njihov najniži rezultat u sezoni. To je također bio prvi put ove godine da Westminster nije bacio barem jedan touchdown pas.

Hansen je proglašen MVP-om igre, zabilježivši čak 14 obračuna, uključujući osam solo. Također je prekinuo dodavanje i blokirao punt, koji je oporavio i vratio za touchdown. Uz vodstvo Hobarta 7-0 u prvoj četvrtini, Hansen je blokirao udarac duboko u teritoriju Westminstera, vratio ga u 11 i uletio u end zonu netaknut za svoj prvi studentski TD.

Hansen je igrao u svih 11 utakmica ove sezone, zabilježivši 45 obračuna, tri prekida i jedan ubačaj. Nastupio je u 22 utakmice u karijeri, zabilježio je 60 obračuna i šest pasova.

Aguilar je u subotu imao devet obračuna. U trećoj četvrtini s Titanima u crvenoj zoni iznudio je petljanje koje su Državnici oporavili. Bila je to jedna od četiri izgubljene lopte do kojih je obrana Hobarta došla u igri.

Porezna ažuriranja o povratu novca 2020

U 10 utakmica ove sezone, Aguilar je napravio 85 pokušaja momčadi, uključujući četiri za poraz i pola vreće. U 26 utakmica u karijeri, on je imao 126 pokušaja, 16 pokušaja za poraz, četiri saka, četiri prisilna fumblea i dva oporavka.