Dječaci iz Union Springsa, atletska atletska utrka prolazi So. Cayuga, Moravia, Marathon & Lansing

Union Springs je uspio dovršiti čišćenje.

Uz četiri prva mjesta Erica Ryana, Wolvesi su osvojili 10 natjecanja, dok je dječački atletski tim Union Springsa pobijedio Southern Cayugu 96-35, Moraviu 115-8, Marathon 103-24 i Lansing 80-61 u Union Springsu High Školska srijeda.

Ryan je bio prvi u utrci na 100 m (11.85), 200 m (23.65) i 400 m (52.88). Senior se udružio s Chrisom Smithom, Gavinom Smithlerom i Flynnom Andersonom kako bi pobijedio u štafeti 4×400 (3:51.91).

Imao sam još nekoliko drugih - ne u tim događajima - koji su osvojili sve, ali on je vrlo zagnan, rekao je trener Wolvesa Mark Gaffney o Ryanu. On postavlja ciljeve i naporno radi više od godinu dana kako bi to postigao. Lijepo je vidjeti njegov uspjeh jer radi na tome da do toga dođe.

građanin: Čitaj više