William Smith Hokej na travi zatvara William Smith Classic pobjedom 3-2 nad Lebanon Valleyjem

ŽENEVA, N.Y.—Momčad hokeja na travi koledža William Smith pobijedila je danas poslijepodne koledž Lebanon Valley s 3-2 i zatvorila William Smith Classic.
Vodeća u obrani Heron bila je juniorka koja je zabilježila dvije obrane na dan, popravljajući svoj osobni rekord na 2-0 u sezoni. Dodatak obrani Herona bio je senior koji je zabilježio jedno obrambeno obranu tog dana. Čaplje su tog dana nadmašile Leteće Nizozemce 14-7 uz 11 udaraca na gol.

TRENUTCI UTAKMICE:

• Heronsi su rano poveli samo 2:05 nakon početka utakmice zahvaljujući junioru . Maxwell je otkinuo udarac s vrha luka koji nizozemski vratar nije mogao zaustaviti, što je rezultiralo prvim golom na utakmici.
  • Nešto više od 10 minuta kasnije, maturant je udvostručio vodstvo za Heronse. Leonard je zabilježila svoj četvrti pogodak u sezoni čime je povećala svoj ukupni broj bodova na osam u godini.
  • U drugoj četvrtini, junior je povećao vodstvo na tri za Heronse. Pattillo je odigrala ključnu ulogu u napadu Heron jer je toga dana zabilježila pet od 14 udaraca za Williama Smitha. Pattillo sada ima pet golova u sezoni, što odgovara njenom broju golova za sezonu 2021. u samo pet utakmica.
  • Leteći Nizozemci okrenuli su se u napadu u trećoj četvrtini, postigavši ​​dva pogotka u razmaku od četiri minute. Obrana Heronsa bila je čvrsta dopuštajući nula udaraca u četvrtoj četvrtini za zatvaranje utakmice.

KUTAK ZA TRENERE:

'Današnja utakmica bila je zabavna bitka,' rekla je glavna trenerica Sophie Riskie '07. “Lebanon Valley se nevjerojatno borio, vršeći veliki pritisak u drugom poluvremenu. Rano smo završili prilike i ostali usredotočeni i pribrani do kraja.”