Aaron Judge iz Yankeesa postiže prvu AL vožnju u pobjedi na All-Star utakmici

Aaron Judge rekao je da osjeća odgovornost da napravi šou za obožavatelje koji su ga izglasali za All-Star utakmicu u utorak na Coors Fieldu. Gubitak Yankeesa potaknuo je napad u Američkoj ligi zabivši prvu seriju večeri, a sada namjerava učiniti isto dok se njegova momčad ponovno okuplja za drugo poluvrijeme.

AL-ov čistački napadač, Judge je odradio četiri koraka kako bi otvorio drugu izmjenu protiv Corbina Burnesa Brewersa, a zatim je iskopao za treću bazu nakon dvojne utakmice Rafaela Deversa iz Red Soxa prije nego što je zabio u singlu Blue Jaysa u polju Marcus Semien.

Za mene nikad ne znaš koliko ćeš prilika dobiti ovako, rekao je Sudac, koji je završio 0-za-2 u pobjedi Junior Circuita 5-2. Blagoslov je biti ovdje, blagoslov je predstavljati Yankeese na All-Star utakmici i biti uz svoje suigrače, posebno s navijačima koji me glasaju.

Sudac je pridonio lijepom obrambenom igrom u trećoj izmjeni, oduzevši dodatni udarac Bryanu Reynoldsu iz Piratesa. Bacači Gerrit Cole i Aroldis Chapman, također odabrani kao Yankees All-Stars, nisu se pojavili u igri.

Bio je to Judgeov treći All-Star nastup u karijeri, koji je također bio odabran 2017. i 2018. S proslavom završenim, Judge je spreman ponovno skrenuti pozornost na Bomberse, koji će nastaviti igrati u četvrtak protiv vodećeg Crvenog iz Američke lige na istoku Sox na stadionu Yankee.

Ne znam hoću li se ikada vratiti na All-Star utakmicu; nikad ne znaš što donosi budućnost, rekao je Sudac. Uvijek mi je posebna čast doći ovdje, provesti ga sa svojom obitelji i malo odmora da se opustim i odmorim, i spremim se za drugo poluvrijeme.

Cole je planirao izvesti izmjenu, ali to se promijenilo nakon što je tri dana prije isključio Astros sa 129-pojačala u Minute Maid Parku. Bio je to Coleov četvrti All-Star izbor u karijeri i prvi kao član Yankeesa.

Jako sam ponosan što predstavljam organizaciju koju volim, rekao je Cole. To je kulminacija sveg napornog rada koji smo imali. Također sam imao koristi od rada mojih suigrača ovdje. Sve je to ovdje izloženo i ne mogu biti sretniji.

Iako nije vidio nasip tijekom utakmice, Chapman je dao izjavu svojom kapom, napisavši SOS Cuba i Patria Y Vida (Domovina i život) uz isprepleteni logotip 'NY'. Poruka se odnosi na nemire kubanskih građana zbog nestašice hrane i struje te porasta smrtnih slučajeva od COVID-19.