Amerksov povratak u trećem razdoblju nije uspio izgubiti od Monstersa

Rochester Americans nisu mogli izbrisati zaostatak od dva pogotka u trećoj trećini jer su izgubili od Cleveland Monstersa, 4-3, u drugom poluvremenu uzastopne utakmice u subotu navečer u Rocket Mortgage FieldHouseu.

Rochester je gubio 4-2 s nešto više od 12 minuta do kraja regularnog dijela kada je Brandon Biro pogodio svoj drugi pogodak na utakmici i smanjio vodstvo na 4-3. Amerikanci su imali nekoliko prilika za izjednačenje, ali nisu mogli iskoristiti jer je Cleveland zadržao pobjedu.

Drugi pogodak za Rochester postigao je Sean Malone, dok su asistencije skupili Ethan Prow, Lukas Rousek, Chase Priskie i Michael Mersch. Michael Houser obranio je 22 puta, uključujući 10 u posljednjoj trećini.