Bitka vodi Syracuse do pobjede nad Cornellom rezultatom 63-55 (potpuno izvješće) Cuse.com

U onome što je nazvano 'Bitka kod Boeheima', dvojac Orange iz Boeheima izašao je kao pobjednik.

Medicare dob 60 prijedlog 2021

Košarkaška momčad Syracuse, potaknuta Tyusom Battleom i vrućim rukama Oshaea Brissetta, svladala je pet poena, zaostatak u prvom poluvremenu i 26 poena Cornella Matta Morgana, svladavši 63-55 pobjedu u subotu navečer u Carrier Domeu .

Bitka je donijela rekordnih 26 poena u sezoni, srušivši četiri-tri poena u procesu. Brissett je, u međuvremenu, završio večer s 19 koševa u šutu 5 od 8. 11 od njegovih 19 koševa došlo je u posljednjih osam minuta prvog poluvremena, kada je pokrenuo niz pogotka za Syracuse rezultatom 19-5.