Računi razneseni kod kuće od strane Coltsa, 41-15 (puna pokrivenost)

Uz hladnu, postojanu kišu koja je padala na stadion Highmark u nedjelju poslijepodne, Indianapolis Coltsi su donijeli vrućinu u obliku trčanja Jonathana Taylora koji je jurio preko cijele obrane Billsa u pobjedi Coltsa nad Buffalom 41-15.

Prvo poluvrijeme nije bilo ljubazno prema Billsima još od tjedna zbogom, ali u nedjelju se nije borio samo napad Buffala.

Dok je obrana Billsa inače bila čvrsta u prvoj četvrtini, Coltsi su postigli touchdown na svom prvom posjedu, a zatim iskoristili ubačaj Josha Allena s još jednim touchdownom, efektivno prekinuvši niz od 13 utakmica Billsa sprječavajući protivnike da postignu pogodak u utakmici. prva četvrtina.

Ništa nije išlo kako treba s obje strane lopte za Bills u ovoj. Allen i napadač nisu mogli biti na istoj strani, a quarterback od 258 milijuna dolara imao je najgori izlet u sezoni. Allen bi završio utakmicu 21 od 35 za 209 jardi, dva TD-a i dva ubačaja. U drugom poluvremenu napravio je samo sedam dodavanja.

Uz grubu ofenzivnu izvedbu, obrana Buffala nije mogla zaustaviti Taylora, koji je trčao za impresivnih 185 jardi i imao ruku u 5 touchdowna, četiri jurišanja i jednom TD hvatanju. Prije utakmice Coltsa, obrana Billsa davala je prosječno samo 83 jarde po utakmici na zemlji.

Billsi prelaze na 6-4 u sezoni, Coltsi prelaze na 6-5.