Hobart soccer poražen je od SUNY Oneonta 3-1

ONEONTA, N.Y.— Nogometna momčad Hobart Collegea poražena je od Oneonta 3-1 u nekonferencijskom natjecanju na Red Dragon Fieldu danas poslijepodne. Red Dragonsi su postigli tri gola u prvom poluvremenu osvojivši Kup gradonačelnika 2022.

Milton Mancias Magana je imao gol u pobjedi Oneonta (4-0-0). Nate Hanna odigrao je svih 90 minuta na golu Red Dragonsa i jednom obranio. postigao pogodak za Statemen (2-1-1). Guillermo Castaneda Chang i kratko vrijeme na golu Hobarta, kombinirajući pet obrana.

PRVO POLUVRIJEME:

• Hobart je imao prvu priliku na utakmici u petoj minuti nakon slobodnog udarca. ubacio s 19 metara samo je promašio lijevu vratnicu.
  • U 12. minuti gol za Red Dragonse otvara Joe Holder. Ubacio je udarac iz okvira od šest jardi u gornji desni kut kaveza.
  • Činilo se da će Statemeni postići izjednačenje u 15. minuti, ali je pogodak odbačen zbog igrača u ofsajdu.
  • Manje od minute kasnije, Magana je postigao svoj prvi pogodak na utakmici, ubacivši udarac u desnu stranu kaveza.
  • Magana je u 28. minuti postigao svoj drugi pogodak na utakmici. Proglašen je najkorisnijim igračem turnira, a vikend je završio s tri pogotka i asistencijom.

DRUGA POLOVICA:

• Hobart je otvorio drugo poluvrijeme, vršeći pritisak na ofenzivni dio terena. gotovo prebacio, ali njegov udarac s ivice šesnaesterca zaustavio je vratar Oneonta.
  • Državnici su probili u 69. minuti. Caron je primio dodavanje od  i ubacio u desnu vratnicu za svoj prvi gol ove sezone.
  • Caron je ostao opasan u završnoj fazi natjecanja, ali nije mogao pronaći domet. Imao je nekoliko udaraca u posljednjih 10 minuta utakmice koji su promašili lijevu vratnicu.

TIM SVEGA TURNIRA:

• Branič i vezni igrač zaslužili su mjesto u timu turnira Mayor's Cup 2022.
  • Lescher je odigrao ključnu ulogu u Hobartovoj obrani vikenda. Sheehan je imao asistenciju kod pobjedničkog pogotka protiv Hartwicka.

SLJEDEĆI:
Hobart će se vratiti na Cozzens Field sljedeće subote, 17. rujna, kada će dočekati Rochester u Genevi, N.Y. Natjecanje izvan konferencije trebalo bi početi u 14:00.