Logano se ponavlja kao pobjednik Pennzoila 400 u Las Vegasu

U posljednjoj utrci u dva kruga koja je završila sudarom s više automobila na prednjoj dionici Las Vegas Motor Speedwaya, Joey Logano je pronašao način da obrani prošlogodišnju pobjedu u nedjeljnoj utrci Pennzoil 400 NASCAR Cup Series.

nesreća u konjskim glavama ny danas

Logano je pobjegao nakon ponovnog starta u krugu 266 od 267 i doveo drugoplasiranog Matta DiBenedetta do cilja pod oprezom kako bi pobijedio po drugi put u Las Vegasu, prvi put ove sezone i 24.vrijeme u svojoj karijeri, prekinuvši izjednačenje s Rickyjem Ruddom za 35. mjestocijelo vrijeme.

Logano je bio jedan od sedam vozača u vodećim krugovima koji su ostali na starijim gumama kada je okret Rossa Chastaina u 2. zavoju donio osmu opomenu popodneva u 261. krugu. Ta žuta zastava promijenila je ten utrke.

Treći je završio Ricky Stenhouse Jr., korisnik izvrsne strategije u boksu od strane šefa posade Briana Pattieja. Austin Dillon je trčao četvrti, a Jimmie Johnson je došao kući peti, najbolji među vozačima koji su se borili za svježe gume pod osmom oporezom. Ulazak u prvih pet bio je Johnsonov prvi put otkako je bio treći u Daytoni u srpnju prošle godine.