Sabresi su brzo proklizali u pobjedi nad Montrealom 7-2

Buffalo Sabresi konačno su se vratili u kolonu pobjednika u utorak navečer nakon što su porazili Montreal Canadiense sa 7-2 u Bell Centreu. Pobjedom, Sabresi su prekinuli zaostatak od osam utakmica i pomaknuli se na 8-11-0 u sezoni.

gdje kupiti mega clean detox u mojoj blizini

Buffalo je zabio tri gola u nešto više od dvije minute otvorivši utakmicu i više se nije osvrnuo jer su dodali jedan u drugoj i još tri u trećoj.

Prva linija Sabresa imala je veliku večer jer su zajedno postigli 12 poena. Jeff Skinner prednjačio je s dva pogotka i tri asistencije. Tage Thompson upisao je četiri poena uz pogodak i tri asistencije, dok je Alex Tuch zabio i skupio par asistencija. Rasmus Dahlin, Henri Jokiharju i JJ Peterka također su pogodili mrežu.

Finger Lakes Partners (Billboard)

Tyson Jost je debitirao s Buffalom i spustio rukavice u prvoj smjeni. U 12 minuta leda postigao je jedan pogodak.

Craig Anderson je startao između cijevi i odbio 29 od 31 udarca, čime je ostvario svoju četvrtu pobjedu ove sezone.

Buffalo je pretvorio u dvije od svoje četiri prilike za power play, dok je pri izvođenju jedanaesteraca napravio savršen 6-za-6.

Sabres će krenuti kući kako bi započeli tri utakmice na domaćem terenu, počevši od srijede navečer protiv St. Louis Bluesa. Buffalo će nositi svoje nove crveno-crne goathead dresove. Pak je zakazan za 19 sati.