Sykes pogađa pobjednika igre dok Boeheimova vojska osvaja TBT naslov od milijun dolara (potpuno izvješće)

Keifer Sykes je pogodio tricu i Boeheimovoj vojsci donio pobjedu 69-67 nad timom 23 u prvenstvenoj utakmici The Basketball Tournament.

Bila je to intenzivna, fizička borba od samog početka. Bila je to prva četvrtina naprijed-natrag sve dok Boeheimova vojska nije krenula u niz 5-1 kako bi zatvorila i povela jedan bod u drugu. Boeheimova vojska držala je vodstvo veći dio druge četvrtine, ali tim 23 uspio je zadržati prednost Boeheimove vojske na samo jednom ulasku u poluvrijeme.

Rezultat od 6-0 od strane momčadi 23 početkom treće četvrtine dao im je zamah, ali Boeheimova vojska uzvratila je s obzirom na to da ima cijeli turnir. Niz 6-1 pred kraj četvrtine doveo je momčad 23 do vodstva 54-50 u završni okvir.

Momčad 23 povećala bi prednost na šest u četvrtoj četvrtini, najveću za obje momčadi tijekom cijele utakmice. Keifer Sykes bi napravio neke velike udarce u četvrtom kako bi pomogao Boeheimovoj vojsci da vodi jedan bod prednosti ulaska u razdoblje Elam Endinga s ciljnim rezultatom od 69.