W-FL utorak: Newark pada kod Midlakesa, Mynderse preuzima titulu na istoku

Midlakes Screaming Eagles zaprepastili su Newark Redse u utorak navečer iza 22 poena Brycea Burrija i 20 skokova Daryna Carswella. Gubitak od Newarka, zajedno s pobjedom Mynderse Academy kod kuće nad Pal-Macom, daje Blue Devilsima pravo prvenstvo Finger Lakes East. S obzirom da je Marcus Whitman prije dva tjedna osvojio naslov prvaka FL Westa, posljednja Wayne-Finger Lakes liga bez prvaka je Wayne County. To bi se moglo promijeniti u srijedu navečer jer Clyde-Savannah ugošćuje East Rochester u utakmici koja će prenosio uživo na LivingMax Sports . Pobjeda C-S-a donijela bi izravni naslov prvaka za Zlatne orlove.



Potpuni rezultati, nadolazeći raspored, naš noćni pregled na Twitteru, ažurirani poredak i više u nastavku…



TABLA ZA UTORAK W-FL DJEČACI:

Palmyra-Macedon 50 na adresi Mynderse 64
MYN (18-1) - Jake Mein 24
PM (5-13) – Damien Wright 20
* Mynderse osvaja izravni naslov Finger Lakes East

Newark 57 na adresi Midlakes 65
MID (10-8) – Bryce Burri 22, 10 sk; Daryn Carswell 15, 20 reb; Trevor Milliman 11, 11 reb
NOVO (13-5) – Nate Beard 22; Brian Sharp 13 (3-3 boda)



Ženeva 46 na adresi Wayne 58
WYN (15-3) – Braeden Zenelović 22, 7 sk; Billy Thomson 15, 5 ast
GEN (5-12) -

Penn Yan 48 u Waterloou 35
WAT (4-14) - Jarrett Benedicks 15, 6 skokova; Derek Slywka 14, 5 reb
PY (9-9) – Desmond Battin 19, 5 sk; Dylan Stape 10, 8 reb

Red Jacket 77 na adresi South Seneca 76 OT
SS (2-16) - Anthony Reff 20, 9 sk; Devin Rogers 18, 11 reb; Ivana Zajca 16, 6 reb
RJK (9-9) – Lawrence LaBobmbard 19; Daniel Brown 16; Ah’Kell Whitfield 10; Rizzo 13
* Anthony Reff je izveo 3 slobodna bacanja na kraju 4Q kako bi poslao igru ​​u OT



Romul 57 u Dundeeju 60
DUN (12-6) – Bobijev tjesnac 16; Kyle Cratsley 12; Wylie Hall 12
ROM (4-14) – Mauricio Mercedes-Riveria 16; Kyle Bennett 15; Nassir Whitley 15

HAC 54 na adresi Honeoye 70
HON (9-8) - Jon Marble 33; Max Yale 29
HAC (5-12) - Xavier Israel 25; Jamarr Paisley 14, 4 stl

savage grow plus kako koristiti

Bloomfield 38 u Napulju 59
NAP (10-7) -
BLM (8-10) –

Lyons 90 na adresi NR-Wolcott 49
NRW (6-14) – Tyler Norris 20 (3-3 poena); Gage Leous 14 (4-3pt); Reece Morris 10
LYO (13-5) - Ben Rockefeller 21 (5-3pt); Devin Franklin 19; Aron Romero 14; Justice Smith 10, 8 ast

PREDSTOJEĆI RASPORED W-FL BOYS:

SRIJEDA
Red Creek na #7 Sodus
#6 East Rochester na #4 Clyde-Savannah ( UŽIVO na LivingMax Sports )
#8 Lyons u NR-Wolcott
Marion na broj 9 Gananda

ČETVRTAK
#10 Napulj u Red Jacket
Južna Seneka na #5 Marcus Whitman ( WGVA )
Honeoye kod Romula

PETAK
#4 Clyde-Savannah u Red Creeku
#2 Newark u Batavii
Midlakes u Waterloou
Penn Yan u Ženevi
#3 Wayne na Pal-Mac-u ( UŽIVO na LivingMax radiju / Video Replay )
#9 Gananda na #8 Lyons
NR-Wolcott na #6 East Rochester
Williamson u Marion


TABLA ZA DJEVOJKE W-FL U UTORAK:

Clyde-Savannah 43 na #4 Gananda 76
GAN - Samantha Crumb 20 bodova; Camryn Vogt 16 bodova

NR-Wolcott 28 u Lyonu 38
LYO – Alison Cook 15 bodova; Kelsey Arliss 10 reb; Riley Decola 7 bodova, 7 st

Sodus 45 na adresi #5 Red Creek 54
RC - Sienna Fernaays 19 poena, 7 skokova; Isabella Wilbur 18 bodova

Williamson 33 u Marion 63

RASPORED ZA W-FL DJEVOJEKE U SRIJEDU:

# 2 Mynderse na Pal-Mac
#1 Južna Seneka u Red Jacket-u
Akademija Rochester kod Marcusa Whitmana
Midlakes u Newarku
Waterloo na #3 Penn Yan
Dundee kod Romula
Honeoye i HAC
Napulj na #6 Bloomfield
Wayne u Ženevi


TWEETOVI UTORAK NAvečer:



P-FL DJEČACI KOŠARKAŠKI POREKLI (7.2.17.):

FINGER LAKES ISTOČNA POREDBA U L GB U L KOM
jedanMYNDERSE PLAVI VRAGOVI *12-jedan-18-jedanW6
dvaNEWARK CRVENE10-32.013-5L1
3WAYNE EAGLES9-32.5petnaest-3W3
4SREDNJA JEZERA VRIŠĆU ORLOVI5-76.510-8W2
5PAL-MAC RED RAIDERS4-87.55-13L5
5PENN YAN MUSTANGI4-87.59-9W1
7ŽENEVSKI PANTERI3-98.55-12L1
8WATERLOO INDIJANCIdva-99.04-14L3
.
FINGER LAKES WEST TALING U L GB U L STR
jedanMARCUS WHITMAN WILDCATS *14-0-14-dvaW14
dvaNAPULJ VELIKI ZELENI9-55.010-7W4
3MEDENI BULDOGI8-55.59-7W5
3DUNDI ŠKOTI9-65.512-6W3
5BLOOMFIELD BOMBARI8-66.08-10L1
6INDIJANSKE CRVENE JAKNE6-88.09-8W1
7H.A.C. VUKOVI4-1010.05-12L4
8ROMULOVI RATNICI3-jedanaest11.04-14L3
8JUŽNI SENEKA SOKOLOVIdva-1212.0dva-16L6
.
POREDAK OKUPA WAYNE U L GB U L STR
jedanCLYDE-SAVANNAH GOLDEN EAGLES x12-jedan-14-3W5
dvaBOMBAĐARI ISTOČNOG ROCHESTERA9-32.512-4W3
3POBJEDI DIVLJE8-43.510-7L1
4LIONSKI LAVOVI9-53.513-5W1
5SODUS SPARTANCI8-64.510-8W1
6WILLIAMSON MARAUDERS5-87.06-jedanaestL1
7OVNOVI RED CREEK4-87.55-12L2
8NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARS4-108.55-13L2
9MARION CRNI VITEZOVI0-1412.5jedan-17L8
.
* Osvojen izravni naslov lige
x Osvojeni udio u naslovu lige

Pogledajte ovotjedni Podcast Upstate Hoops u posebnom popodnevnom izdanju u ponedjeljak:

Preporučeno